Rámování

Dřevěný rám



Rámované mapy jsou podlepeny na odlehčené desce, která umožňuje do map zapichovat vlaječkynebo špendlíky. Decentní černý nebo stříbrný hliníkový rám promění každou mapu v luxusní interiérovou dekoraci.


STÁLE VÍCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ VOLÍ VELMI EFEKTNÍ ÚPRAVU NAŠICH MAP RÁMOVÁNÍM A ZÍSKÁVÁ TAK NEJEN UŽITEČNOU PRACOVNÍ POMŮCKU, ALE I PŮSOBIVÝ DOPLNĚK INTERIÉRU A ČASTO DOMINANTNÍ DEKORACI RECEPCÍ, PRACOVEN, ZASEDAČEK I SOUKROMÝCH PROSTOR.

Všechny mapy v naší nabídce dodáváme také profesionálně zarámované. Standardně mapy rámujeme elegantním hliníkovým rámem typu Nielsen v matných barvách černé a stříbrné. Historické mapy rámujeme do decentních, ladících rámů, na výběr jsou rámečky "standard" a tentýž profil v robustnějším provedení "masiv".


Dřevěný rám


Rám - typ Nielsen, barva černá-mat


 Rám - typ Nielsen, barva stříbrná-mat




Všechny mapy zasazujeme do rámů polaminované a kašírované (celoplošně strojově nalepené na speciální lehčené, přitom pevné sendvičové desky). Tato úprava umožňuje případné zapichování špendlíků a značek.

Při rámování nepoužíváme levné komponenty, které často vedou k deformacím a vadám rámů, ale využíváme vysoce kvalitní materiály a technologie.


Náhled zarámované historické mapy ČSR


 

Historická nástěnná mapa jako součást interiéru